Zábava/Ako sa zbaviť otravného makléra


Ľudia sú rôzni. Sú príjemní, sú otravní.

Makléri a hypotekárni špecialisti sú rôzni. Sú príjemní, sú otravní. Sú profesionálni a pomôžu, sú neschopní a len rozprávajú.

S tými prvými sa dobre spolupracuje, tých druhých sa treba rýchlo zbaviť.

Ako na to! Ako sa zbaviť neschopného makléra?

Počuli ste už slovo stereogramy? Nie?

Je to trojrozmerný obrázok, ktorý Váš mozog „zbadá“ v obyčajnom dvojrozmernom obraze. To znamená, že sa pozeráte na nejaký kreslený motív alebo fotku, a tam zbadáte trojrozmerné zviera, predmet, postavu človeka alebo iné.

Zároveň je to vynikajúci tréning „nezvyklého pohľadu“. Keď sa naučíte takto sa dívať do očí Vášho spolubesedujúceho, zneistíte ho, prestane zbytočne rozprávať , prestane Vám „tlačiť kaleráby do hlavy“ a nechá Vás žiť.

Ak zbadáte nasledujúci text v obrázku, tak máte „správny pohľad“.Ak ste nezbadali dve slovíčka KUK a AHOJ, tak ideme trénovať ten „správny pohľad“. Tu je dobrý návod, ako na to.

http://shaddow.sk/ako-vidiet-autostereogram

Ak ste si odkaz prečítali, na nasledujúcich stereogramoch si môžete vyskúšať, či sa Vaše oči naučili „dívať sa“. Pod obrázkami dole je popis, čo sa na nich nachádza.

Dve slovíčka: KUK AHOJ, Stôl čajník guľa Dva dinosaury Maska lebka tvár Bicykel
Dom s garážou Geometrické vzory Žirafa lev Chopper Stôl stolička sedačka
Ukazovák OK Real PREZIDENT 9 kruhov Lebka Slon Vlk prasa Delfín žralok

Ak Vás to zaujalo, tú sú ďalšie odkazy na youtube, kde sú už aj iné, zložité druhy stereogramov, alebo pohyblivé stereogramy:

https://www.youtube.com/watch?v=zBa-bCxsZDk
https://www.youtube.com/watch?v=jY7Hp9IzoeA
https://www.youtube.com/watch?v=u0hmMt5znX0
https://www.youtube.com/watch?v=KWBiaEwR6jc

Ak ste už natrénovali „správny pohľad“, a maklér Vás otravuje, skúste „pohľad“ naňho

Príjemnú zábavu a veľa šťastia aj pri nákupe, aj pri predaji Vašej nehnuteľnosti. Prajeme Vám, aby ste natrafili na profesionálov. Budeme radi, ak nám zavoláte. Realitná kancelária PREZIDENT Real Vám pomôže a ušetrí Váš čas!

Rastislav Horváth


0915 488 142