Finančné služby/Hypoúvery


V dnešnej dobe je bežné financovanie nákupu nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Na trhu je veľké množstvo finančných poradcov, sprostredkovateľov, ale aj bankových inštitúcii, všetci majú „tú najlepšiu ponuku“.

Počas našej realitnej praxe sme sa stretli s množstvom serióznych finančných poradcov, ale ešte s väčším množstvom zameraných výhradne na vlastný prospech. Často sa stretávame s tým, že klient vlastne nemá zodpovedajúce informácie, že sa už dal presvedčiť na „tú najlepšiu ponuku“. Ale keď nastane problém, tak hypotekárny poradca dáva od klienta ruky preč.

Preto náš vlastný maklér prešiel zodpovedajúce školenia a skúšky, začal spolupracovať so spoločnosťou UNIVERSAL maklérsky dom a.s. a stal sa hypotekárnym špecialistom.

Pre Vás to znamená, že ešte pred nákupom nehnuteľnosti nám môžete zavolať, požiadať o finančnú ponuku a dohodneme si stretnutie. Keďže spoločnosť UNIVERSAL maklérsky dom a.s. nie je viazaná na jednu banku, ponuka pre Vás bude od niekoľkých bánk alebo stavebných sporiteľní, z čoho si spolu vyberieme pre Vás tú najvhodnejšiu. Vaša výhoda je v tom, že často naša ponuka z konkrétnej banky je lepšia ako tá, ktorú dostanete od tej istej banky priamo. Plus nemusíte behať po rôznych bankách a šetríte svoj čas.

Ak sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť u nás a zároveň náš maklér Vám zabezpečí hypotekárny úver, dáme Vám zľavu 10% z našej provízie z predaja nehnuteľnosti.

Našim klientom vieme pomôcť aj s nevýhodnými spotrebnými úvermi a finančným leasingom, tieto služby sú u nás bezplatné, bez nutnosti viazanosti, alebo uzavretia iného finančného produktu, čo je v súčasnosti bežná prax finančných sprostredkovateľov.

Ak potrebujete poradiť, plánujete kúpiť byt alebo dom v blízkej budúcnosti a chcete zistiť ako na to - požiadajte o nezáväzné stretnutie a vyhodnotenie Vašich finančných možností, stačí jeden klik na kontakt a následné vyplnenie nášho kontaktného formulára.


0915 488 142